Tipy na výlet

Cesta korunami stromů Sankt Engelmar
NAŠE LESNÍ CESTA KORUNAMI STROMŮ

Naše procházka v korunách stromů v Sankt Englmar vám ukáže nádherný svět lesa ze zcela jiné perspektivy. Srdečně vás zveme na procházku nad korunami stromů. Na nové lesní věži, v Haus am Kopf a na naučné stezce s mnoha zastávkami je co objevovat. Už teď vám přejeme hodně zábavy.

www.waldwipfelweg.de

Domažlická věž
Domažlická věž

Domažlická věž je 56 metrů vysoká. Odchyluje se o 59 cm od své osy. V malé světnici pod střechou věže bydlel kdysi pověžný (ponocný) se svojí rodinou. Jeho hlavní náplní bylo střežit město před požárem i nepřáteli.

farnostdomazlice.cz.

Dračí jezero
Dračí jezero

Drak z nejstarší německé lidové hry „Další Drachenstich“ dal jméno státní povodňové nádrži, která byla postavena teprve v roce 2009. Kolem 175 hektarové přehradní plochy řeky Chamb ve Furth im Wald si na své přijdou jak ti, kteří hledají odpočinek, tak i přírodovědci. Prozkoumejte naše Drachensee na 360stupňové panoramatické prohlídce .

furth-drachensee.de

Hrad a zámek Horšovský Týn
Hrad a zámek Horšovský Týn

O hradu a zámku v Horšovském Týně V mělkém údolí řeky Radbuzy je po obou jejích březích rozloženo malebné město Horšovský Týn. Dominantou města je již od 13. století biskupský hrad, jež byl později přestavěn na renesanční skvost západních Čech.

zamek-horsovskytyn.cz/.

Zoo Lohberg
Zoo Lohberg

Zoo se nachází v Lohbergu - prázdninové vesničce na Velkém Javoru. Jako jediná zoologická zahrada v Horní Falci každoročně potěší četné návštěvníky. Najdete zde přes 400 zvířat z bavorsko-českého pohraničí s přibližně 100 druhy v přírodním prostředí.

bayerwald-tierpark.de/.

Chodský Hrad/Muzeum Chodska
Chodský Hrad/Muzeum Chodska

Muzeum Chodska je nejstarším muzeem na Domažlicku. Podnět k jeho založení vzešel ze zasedání rady města Domažlice 28. srpna 1883. Založení Chodského hradu spadá do období šedesátých let 13. století, tedy do stejné doby kdy dal Přemysl Otakar II. popud k založení města Domažlic.

muzeum-chodska.com.

Churpfalzpark - Zábavní park
Churpfalzpark - Zábavní park

Churpfalzpark v Loiflingu nabízí zábavu a rozptýlení pro celou rodinu. Ať už jste velcí či malí, staří či mladí, u nás se vždy najde něco pro každého. Prohlédněte si naši nabídku atrakcí a naplánujte si návštěvu u nás.

churpfalzpark.de.

Hohen Bogen
Hohen Bogen

Hohenbogen Sport + Leisure Center nabízí zábavu pro celou rodinu. Ať už sportovní aktivity, adrenalin, nebo příroda. Každý si u Hohenbogen najde svého osobního koníčka!

hohenbogen.de.

Čerchov
Čerchov

Čerchov (německy Schwarzkopf) je nejvyšší vrchol Českého lesa (1041 m n. m.) a zároveń neodmyslitelný symbol krajiny v okolí Domažlic.
Na vrcholu Čerchova stojí veřejnosti nepřístupná vojenská betonová věž vysoká přes 30 metrů a kamenná Kurzova rozhledna vysoká 24 metrů, s výborným výhledem (za ideálních podmínek až na Alpy).

sumavanet.cz.

Pension Všeruby
Všeruby 37, Všeruby u Kdyně
345 07
Česká republika

IČ: 64350967
DIČ: CZ7010173577

O cookies | GDPR

Radar bouřky

9 recenzí
phone_android +420 734 685 287     local_post_office pensionvseruby@seznam.cz     Online rezervace     facebook